+380673271164

✒ au.moc.puorg-rw%40puorgytlaertsew.rku

Оренда комерційної нерухомості
Від власника, без комісії
Illustration

ПРО НАС

Компанія WR Group була створена у 2019 році для надання якісних послуг здачі в оренду та продажу об’єктів. Головне завдання компанії - комплексне та якісне управління об’єктами комерційної нерухомості. Ми маємо партнерські відносини із багатьма власниками комерційної нерухомості з широким асортиментом (складські приміщення, виробництва, торгові та офісні центри). Завдяки цьому, ми швидко знайдемо саме той об'єкт, який вам потрібен.

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

РЕЗУЛЬТАТИ В ЦИФРАХ

57 630 м²

Офісні площі

17

Торгові центри в управлінні та на стадії реалізації

100 231 м²

Комерційні площі у торгових центрах та точкової комерції

НАШІ ПЕРЕВАГИ

icon

Оптимізуємо витрати на експлуатацію об'єкта

icon

Підвищуємо капіталізацію об'єкта шляхом оптимізації різних бізнес-процесів

icon

Змінюємо концепцію об'єкта (за потреби)

icon

Покращуємо та контролюємо технічний стан об’єкта

ТОП-5 КОМПЛЕКСІВ

Heading photo

Бізнес-центр

VERTICAL

VERTYCAL – це сучасний офісний комплекс у Львові, який пропонує комфортні умови для роботи та відпочинку, а також продуману інфраструктуру. Одною з ключових переваг бізнес-центру є підземний паркінг на 229 місць.

Heading photo

Торгово-розважальний центр

PARK

ТРЦ Park – це сучасний торговий центр у Дрогобичі, який пропонує широкий спектр послуг та розваг для мешканців міста. Зокрема, облаштована автомобільна стоянка, дитячий майданчик, вуличне освітлення та бігові та велосипедні доріжки. У ТРЦ Park наявні кав’ярні, супермаркети, різні магазини та зони відпочинку.

Heading photo

Торговий центр

ВЕКТОР


Торговий центр Вектор – це новий сучасний центр у серці курортного міста Трускавець. Розташований на перехресті головних вулиць міста, що забезпечує постійний, високий потік відвідувачів.Якірні орендарі: У ТЦ вже відкриті продуктовий супермаркет Сільпо, а також магазини Обнова, Золотий Вік, Люксоптика, MOYO, Ябко, Master Zoo та інші.

Heading photo

Торгово-офісний центр

FABRIK

ТОЦ Fabrik – це сучасний офісний центр у Львові з комфортними умовами для роботи та відпочинку.Офіси розташовані з третього по шостий поверх, мають хороше освітлення та літні тераси. Орендуючи офіс в ТОЦ Fabrik, орендарі отримують дворівневий паркінг, заклади харчування, зону відпочинку та різноманітні магазини.

Heading photo

Торгово-розважальний центр

МАЙДАН

ТРЦ МАЙДАН – це сучасний центр у центрі міста, який пропонує широкі можливості для бізнесу.Якірні орендарі: У ТРЦ вже відкриті продуктовий супермаркет Сільпо, а також магазини АЛЛО, MOYO, PROSTOR, JYSK, LС Waikiki, SinSay та інші.На території ТРЦ облаштовано найбільший відкритий дитячий майданчик у місті.

Не знайшли те, що шукали?

У нас є ще варіанти. Залиште свої дані та наш менеджер звʼяжеться з Вами

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.